Rehau Termostatik Vana

  Ana sayfa > Rehau > Rehau Termostatik Vana

SATIN ALMAK İÇİN RESMİ E-TİCARET SİTEMİZİ GÜVENLE ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Rehau Vana ( Aktüatör Vana )

Sulu yerden ısıtma sistemlerinin uygulanması kapsamında kombi veya ısı pompası gibi bir enerji kaynağı üzerinden suyun ısıtılması sağlanarak, bu su tesisat içerisinde dolaştırılır. Bu kapsamda suyun yerden ısıtma boru sistemine ulaşması için de vana ayrıntısının yer alması gerekir. Yani rehau yerden ısıtma uygulamaları sağlandığında, bu ısıtma sistemi içerisinde bir vana vasıtasıyla çalışma kontrolü sağlanmaktadır.

Hak Enerji olarak gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarda kullandığımız vanalarda özellikle termostatik vana tercihi gerçekleştiriyoruz. Rehau oda termostatı kullanımı ile birlikte termostatik vana tercihi yapıldığında, daha konforlu ve sağlıklı bir ısıtma sonucu elde edilebiliyor. Seçilen rehau termostatik vana farklı güç özelliklerine sahip olması ile birlikte aktüatör vana olarak da adlandırılmaktadır.

Rehau Germany Alman Termostatik Vana Özellikleri

Rehau markası aslında İsviçre merkezli bir marka olmasına rağmen dünya genelinde bir Alman markası olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle sulu yerden ısıtma sistemleri içerisinde firmamız tarafından da kullanılan ürünler de rehau Germany Alman termostatik vana gibi bir ayrıntı yer almaktadır. Bu vana temel özellikleri ile elektrik akımı açısından 230 volt veya 24 volt olarak tercih edilebilir.

Teknik olarak sistem içerisinde rehau yerden ısıtma oda termostatı bulunsa dahi kollektör bağlantısı ile birlikte güçlü bir sistem kullanımı için vana tercih edilmelidir. Dönüş başında bulunması ile birlikte entegre termostat başlığı yer aldığı için bir ilave olarak kullanımı tercih edilmektedir. Üzerinde görsel ayarlama için entegre bir göstergesi bulunurken, paslanmaz ve çelik malzemeden üretilmiştir.

Firmamız sulu yerden ısıtma sistemlerinde rehau hkv ayar vanası kullanarak, sistemde hacimsel debinin dağıtılması ve ayarlanması için işlem gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda rehau merkezi termostatik vana ZV25 gibi ürünler sayesinde kolektör tertibatının korunması açısından da bu vanalar büyük bir faydaya sahiptir.

Rehau Yerden Isıtma Ayarı Nasıl Yapılır?

Hak Enerji olarak uyguladığımız sulu yerden ısıtma sistemleri içerisinde bu vanaların kullanımı ile birlikte kollektör bağlantısı sağlanarak, debi kontrolü ve ayarlamalar gerçekleştirilir. Aslında bu ayarlamalar total olarak yerden ısıtma sisteminin genel ayarları kapsamında da görülmelidir. Bu genel ayarlamayı gerçekleştirebilmek açısından da rehau yerden ısıtma vana kullanımı önemli bir noktada bulunmaktadır.

Firmamız bu ürünün sunumunu gerçekleştirirken tıpkı rehau oda termostatı nasıl kullanılır sorusunun yanıtını verdiği gibi termostatik vana ürünlerinin kullanımı için de gereken yanıtları ve bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Bu sayede sadece uyguladığımız sistemlerde değil firmamız üzerinden ürün temin edilen noktalarda da rehau termostat kullanımı için sorunsuz bir sonuç elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Aslında bu vana tesisat içinde dolaşan sıcak ve soğuk suyun birbiri ile karışabilmesinin ve sorunsuz bir şekilde su sirkülasyonunun devam etmesini sağlamak için tercih edilmektedir. Bu kapsamda düşünüldüğünde de yerden ısıtma sistemleri içerisinde termostatik vana kullanımı çok önemli bir noktada bulunmaktadır.

Rehau Termostatik Vana Fiyat Hesabı Nasıl Yapılır?

Hak Enerji olarak kullanımda tercih ettiğimiz ve ürün satışı kapsamında sunduğumuz rehau termostatik vana ürünlerinde fiyat belirlemeleri bazı kıstaslara göre gerçekleştirilir. Örnek olarak 24 volt veya 230 volt elektrik değerine sahip termostatlarda rehau termostatik vana fiyat rakamlarında değişiklik olabilir. Bu durum tıpkı rehau oda termostatı fiyatı konusunda görüldüğü gibi benzer bir yapı sağlamaktadır.

Ürün fiyatlarının belirlenmesi için her yıl düzenli bir şekilde Rehau markası tarafından belirlenmiş fiyat listeleri incelenir ve bu sayede net rakamlar tespit edilir. Bu kapsamda rehau yerden ısıtma termostat ürünlerindeki net rakam bilgilerini öğrenebilmek açısından Rehau bayisi olarak firmamız ile görüşme gerçekleştirerek bilgi talep edebilirsiniz.

Rehau Termostatik VanaRehau Termostatik Vana FiyatRehau Uni Termostatik VanaRehau Uni Termostatik Vana FiyatıRehau Uni 24V Termostatik VanaRehau Termostatik Vana FiyatlarıRehau Yerden Isıtma Termostatik VanaRehau Aktüatör Vana FiyatlarıRehau Termostatik Vana MotoruRehau Yerden Isıtma Motorlu VanaRehau Aktüatör Vana SatışıRehau Termostatik Vana OtomasyonRehau Kollektör Vana MotoruRehau Marka Termostatik Vana
  • Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Demirciler Sitesi 3. Yl No:45 Seyitnizam, 34015
    Zeytinburnu/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0212 812 61 94
  •   0507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org

Hak Enerji yerden ısıtma sistemleri sektörünün lider firmasıdır. yerden ısıtma borusu , yerden ısıtma straforu, yerden ısıtma kollektörü , yerden ısıtma oda termostatı gibi birçok malzemeyi firmamızdan alabilirsiniz. Alanında en fazla Yerden ısıtma uygulaması yapan firmayız. Fırsat; ücretsiz projelendirme hizmeti için Hemen Arayın. www.yerdenisitma.org Hak Enerji mülküdür. www.hakenerji.com.tr