Fraenkische Yerden Isıtma

  Ana sayfa > FRAENKISCHE > Fraenkische Yerden Isıtma

Fraenkische Yerden Isıtma

Günümüzün çağdaş gereksinimlerini göz önünde bulunduran ve çözüm üretmeyi amaçlayan Fraenkische, bu konuda ısıtma sistemleri bağlamında da yerden ısıtma sistemleri üzerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bina tekniği sistemleri projelerinden biri olan Fraenkische yerden ısıtma sistemleri, sunduğu yüksek performans ile birlikte daha konforlu ve ekonomik bir şekilde ısınma ihtiyacının karşılanması için uygulamalar geliştirmiştir.

Çağdaş yapılı Fraenkische alttan ısıtma sistemleri, bugün evlerinizde kullandığınız kombi gibi ısı kaynakları sayesinde kullanılabilecek dayanıklı ve estetik sistemlerdir. Bu sistemlerin estetik olmasından kastedilen, zemin üzerinde görülen kalorifer petekleri, ısıtma ekipmanları ve borular gibi ayrıntıların yer almaması ve kullanıldığı alanı tamamen özgür bir şekilde kullanıma sunmasıdır. Bu sayede daha konforlu yaşam ve çalışma alanları için sıkışıklıktan dem vurulmayacak bir dekorasyon elde edilebilmektedir.


Avrupa'nın Öncelikli Tercihi Fraenkische Yerden Isıtma

Bugün Avrupa ülkelerinin birçoğunda Fraenkische bina tekniği sistemleri sayesinde ısıtma altyapıları kurulmaktadır. Bu sistemler arasında Fraenkische zemin ısıtma özellikle polimer malzemeler üzerinde uzmanlığa sahip olan markanın uzun yıllardır sunduğu profesyonel yerden ısıtma boruları sayesinde elde edilmektedir. Metal borular kadar sağlam ve plastik borular kadar dayanıklı bir yapıya sahip olan bu yerden ısıtma boruları, bir ısıtma tesisatı içerisinde kullanıldığında bükülebilir, hafif, dayanıklı, uygun fiyatlı ve esnek yapısı sayesinde çok iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Neredeyse 100 yıl gibi önemli bir geçmişe sahip olan Fraenkische markası, Alman menşeli kalitesi ile birlikte bugün yerden ısıtma sistemlerinde en soğuk Avrupa ülkelerinden Akdeniz kıyısındaki Avrupa ülkelerine kadar tüm topraklarda sağlıklı ısıtma için seçilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte Fraenkische alttan ısıtma sistemleri için her parçayı kendi bünyesinde üreten bu marka, Türkiye'de de geçerli bir yapıya sahip olarak firmamız tarafından önerilen markalar arasında sunulmaktadır.


Türkiye'de Fraenkische Alttan Isıtma Kullanımı

Fraenkische markasının Türkiye'de kullanımına bakıldığında uzun yıllar öncesinde bayilik sistemi ile birlikte Türkiye'de firmamız bu noktada hizmet vermeye başlamıştır. Hızlı bir gelişim elde eden firmamız hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakası olmak üzere İstanbul'da başladığı hizmetleri ilerleyen süreçte Ankara ve İzmir gibi kentlere de taşıyarak, Türkiye'nin birçok kentinde Fraenkische markasının kalitesi ile ısıtma sistemleri kullanılmasını sağlamıştır.

Fraenkische zemin ısıtma sistemleri, sağlıklı yapısı ile birlikte aslında standart olarak bilinen tüm sulu yerden ısıtma sistemleri ile aynı mantığa sahip olarak çalışmaktadır. Yani standart sistemlerde olduğu gibi ısı kaynağı üzerinden alınan sıcak su sirkülasyon tesisatı ile birlikte borular içerisinde zeminde dolaşır ve zeminden yukarıya doğru ısının ulaşması sağlanır. Bu sistemde sıcak su kollektör bağlantısı ile sisteme dağıtılırken, soğuyan su yine kollektör bağlantısı ile sisteme geri alınır ve arada ısı değerlerinin belirlenmesi için debi ayarla vanalar, termostatlar ve aktüatörler kullanılır.

Klasik sulu yerden ısıtma sistemlerinin tümünde görüldüğü gibi aynı mekanizma ile profesyonel projeler bağlamında kullanıma sunulan Fraenkische yerden ısıtma sistemleri malzeme kalitesi ve kullanılan malzemenin sunduğu imkanlar ile birlikte farklılık oluşturmaktadır. Örneğin, sadece Fraenkische alttan ısıtma sistemleri içerisinde bulabileceğiniz ve firmamızın birebir olarak kullandığı oda termostatları yani otomasyon sistemi firmanın özel şekilde geliştirdiği teknolojiler ile kullanıma sunulmaktadır. 

Türkiye genelinde Fraenkische zemin ısıtma sistemlerinin kullanımına bakıldığında hem yaşam alanlarında hem çalışma alanlarında hem de kamusal alanlarda bu sistemlerin görülmesi mümkündür. Yani apartman dairelerinden müstakil konutlara ve stüdyo dairelerden villalara kadar her konutta bu ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Kamu kurumları, devlet daireleri, hastaneler, okullar, üniversiteler, kreşler, sağlık kurumları gibi her noktada olduğu gibi özel işletmelerde de zemin ısıtma avantajıyla ekonomik ısınma elde edilmesi ve sağlıklı kullanım için Fraenkische alttan ısıtma tercih edilmektedir.


Bir Aile Şirketinden Fraenkische Yerden Isıtma

Çok uzun yıllar öncesinde bir aile şirketi olarak kurulmuş ve nesiller boyunca aynı aile tarafından faaliyetleri sürdürülmüş Fraenkische markası, plastik mamul borulardan bugünün modern ısıtma sistemlerine ve havalandırma sistemlerine kadar ulaşmış bir markadır. Bu başarılı marka bugün her ailenin konforlu ve sağlıklı bir şekilde yaşam alanında ısınma ihtiyacını karşılayabilmesi açısından tam profesyonel Fraenkische zemin ısıtma sistemleri ile hizmet vermektedir.

Fraenkische markası bir aile şirketi olarak dünyadaki bütün ailelerinin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı elde etmesine önem vermektedir. Bu düşünceye paralel olarak üretimi gerçekleştirilen Fraenkische yerden ısıtma sistemleri gibi her noktada da bir ailenin ihtiyacını karşılayacak kalite ve konfor ön planda tutulmuştur. Üretilen zeminden ısıtma sistemleri daha düşük yakıt sarfiyatı gerçekleştiren, zeminden ısıtma ile sağlıklı vücut ısınması oluşturan ve daha özgür yaşam alanları sağlayan sistemlerdir.

Fraenkische alttan ısıtma sistemleri ile firmamızın amaçladığı nokta, yine aynı mantığa sahip olmakla birlikte hedefimiz bu profesyonel bina tekniği uygulamalarıyla yaşam alanlarınızda en ekonomik sistemi elde edebilmenizdir. Fonksiyonel yapısı ile güvenilir ve pratik bir kullanıma sahip olan kalite garantisi ile ömür boyu huzur bulabileceğiniz bir yaşam alanı imkanı sağlayan Fraenkische zemin ısıtma sistemleri, evlerinizde çocuklarınızın çok daha sağlıklı bir yaşama sahip olmasını sağlayacaktır.


Hızlı Ve Profesyonel Fraenkische Yerden Isıtma Uygulaması

Çok uzun yıllardır sektörde bulunması ile birlikte tam profesyonel bir yapıya sahip olan firmamız, Fraenkische alttan ısıtma uygulamaları için bugün hem evlerde hem de işletmelerde ve kurumlarda proje bazlı çalışmalar yapmaktadır. Yani uygulamanın gerçekleştirileceği yapı içerisinde ölçüler, iklim özellikleri, yapının türü, boyutlar, bütçe ve taleplere bağlı olarak her zaman bir proje uygulaması sağlanır.

Aslında Fraenkische zemin ısıtma sistemleri için uygulanacak proje profesyonel olarak firma tarafından belirlenmiş kıstaslara sahiptir. Bu bağlamda herhangi bir yapıda uygulama yapılması için bu temel proje göz önünde bulundurularak, farklı ölçülere uygun bir şekilde hassas yeni bir tasarım gerçekleştirilir ve doğru miktarda malzemenin kullanımıyla doğru uygulama sağlanır.

Polimer malzemeler üzerinde üretim konusunda uzmanlık elde etmiş Fraenkische markası, yerden ısıtma sistemleri yani bina tekniklerinin uygulanması açısından da yine kendi fabrikalarında tüm dünyaya ulaştırdığı üretimler gerçekleştirmektedir. Bu üretimler sayesinde ithal malzeme güvencesi Türkiye'ye ulaşmak ile birlikte firmamız Fraenkische yerden ısıtma sistemlerinin uygulaması için yine markanın üretmiş olduğu yerden ısıtma boruları, strafor, kollektör, izolasyon bandı, şap malzemesi ve bağlantı rekoru gibi her parçayı birebir kullanmaktadır.

Fraenkische alttan ısıtma için özel bir şekilde üretilmiş straforlar yine markanın özel bir şekilde ürettiği pex-a oksijen bariyerli borular ile çok uyumlu bir kullanım oluşturmaktadır. Yine aynı borular Fraenkische zemin ısıtma sistemi için özel bir şekilde üretilmiş çelik kollektörler sayesinde doğru bir bağlantı ile sıcak su kaynağına ulaşabilir ve konforlu bir kullanım sağlayabilir.

Kurulumu profesyonel, milimetrik ve projeye bağlı şekilde gerçekleştirilmesi yanında firmamız uygulama öncesi her zaman kalite kontrol testleri ile size sorunsuz bir Fraenkische yerden ısıtma sistemi teslim etmektedir. Bu sistem için ısı kaynağı bağlantısı, boru tesisatındaki dolaşım kalitesi, otomasyon sisteminin kullanım garantisi, elektrik bağlantıları, şap betonundaki sağlamlık gibi birçok farklı nokta gözden geçirilir. 

Firmamız Fraenkische alttan ısıtma sistemlerinde her zaman en kaliteli sonuca ulaşana kadar profesyonel bir ekip ile profesyonel bir proje bağlamında çalışma yapar. Bu sayede markanın garantili bir şekilde sunmuş olduğu her ürün parçasının bir araya geldiği garantili bir uygulama tamamlanmış olur. Bu noktadan sonra da ailenizle birlikte konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz yaşam alanınızda Fraenkische zemin ısıtma sistemleri ile huzurlu bir hayat sizi bekleyecektir.   • Yerden Isıtma Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri Hak Enerji

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Şehremini Mah, Ayık Fırın Sk. No:2
    Fatih/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0532 120 36 79
  •   0216 999 44 94
  •   info@yerdenisitma.org