Danfoss Bağlantı Rekoru

  Ana sayfa > Danfoss > Danfoss Bağlantı Rekoru

SATIN ALMAK İÇİN RESMİ E-TİCARET SİTEMİZİ GÜVENLE ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Danfoss Bağlantı Rekoru

Hidronik yapılı yerden ısıtma sistemlerinde su tesisatı her odaya ayrı bir boru hattıyla ulaşır ve bu boru hatlarının dağıtımı kolektör adı verilen bağlantı noktası üzerinden sağlanır. Yani bir yapı içerisinde zemin ısıtma tesisatı döşenirken kullanılan borular, bir noktada bir araya gelir ve bu noktada kollektöre bağlanarak su giriş ve çıkışı sağlanır. Bu kollektör bağlantısının sağlanması açısından da Danfoss bağlantı rekoru kullanılarak sonuç elde edilir.

Danfoss Bağlantı Rekoru Yapısı Ve Özellikleri

Özel bir şekilde dayanıklı malzeme ile üretilmiş Danfoss bağlantı rekoru boru ile kollektör bağlantısının mutlak bir şekilde güvenilir olarak yapılmasını sağlamak için kullanılır. Temel olarak üç farklı parçanın birleşimi ile kullanılan bu bağlantı rekoru 16x2 veya 17x2 milimetre boyutlara sahip olan yerden ısıtma boruları ile birlikte kullanılabilir.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olması ile birlikte kolay kolay sorun çıkarmadan yani parçalanmadan kullanılabilecek bu aksesuar, bir ucu boruya bağlanan bir ucu sabitleme sağlayan bir ucu ise kollektör bağlantısını sağlayan parça olarak kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan kelepçe sayesinde borunun hortum ucu ile tam anlamıyla sıkışmasını sağlayan bu parça, hiçbir kaçak veya sorun yaşamadan kollektör ile yerden ısıtma borularının montajının gerçekleştirilmesini sağlar.

Markanın tüm malzemeler ile birlikte eşdeğer kalitede ürettiği kollektör bağlantı rekoru paket içerisinde temin edilerek, kolektör bağlantısına ulaşan kaç adet boru giriş/çıkışı bulunuyorsa, bu noktaların her birinde birer tane kullanılacak şekilde temin edilir. Çünkü yerden ısıtma borularının sorunsuz bir şekilde kollektör bağlantısı sağlaması için kullanılabilecek en güvenilir ve tek malzeme kollektör bağlantı rekoru parçasıdır. 

Danfoss Boru Bağlantı RekoruDanfoss Bağlantı RekoruDanfoss Marka Bağlantı RekoruDanfoss Bağlantı Rekoru Fiyatı
  • Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Şehremini Mah, Ayık Fırın Sk. No:2
    Fatih/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0212 812 61 94
  •   0507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org

Hak Enerji yerden ısıtma sistemleri sektörünün lider firmasıdır. yerden ısıtma borusu , yerden ısıtma straforu, yerden ısıtma kollektörü , yerden ısıtma oda termostatı gibi birçok malzemeyi firmamızdan alabilirsiniz. Alanında en fazla Yerden ısıtma uygulaması yapan firmayız. Fırsat; ücretsiz projelendirme hizmeti için Hemen Arayın. www.yerdenisitma.org Hak Enerji mülküdür. www.hakenerji.com.tr