Sulu Yerden Isıtma Fiyatları

 Ana sayfa > Haberler > Sulu Yerden Isıtma Fiyatları

06 Mayıs 2022

Sulu Yerden Isıtma Fiyatları

Sulu alttan ısıtma uygulatmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de yerden ısıtma fiyatları nedir sorusunun yanıtıdır. Bu noktada baştan net bir yanıt verilebilmesi olası değildir. Zira yerden ısıtma maliyeti çok farklı parametrelere göre değişim gösterir. Öncelikli olarak güncel o an için olan yerden ısıtma malzeme fiyatları maliyetleri belirleyen en temel faktörler arasındadır. Kullanılan malzemenin yerli ya da yabancı malzeme olması da rakamları etkiler. Toplam metrekare üzerinden ortaya total bir rakam çıkar. Bunun yanı sıra örneklem vermek gerekir ise yerden ısıtma İstanbul için olan maliyetleri ile Anadolu’nun herhangi bir kentinde ortaya çıkan maliyetler aynı değildir. Her sulu yerden ısıtma sistemi kuran firmanın da kendince bir fiyatlandırma politikası vardır.

Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, firmanın hesap numarasına havale yapma gibi ödeme biçimleri vardır. Kimi yerden ısıtma firmaları çok geniş bir alanda sulu zemin ısıtma İstanbul kentinde uyguladığı zaman belli bir oranda indirim yapabilmektedir. kabaca yerden ısıtma m2 fiyatı 15 euro olarak hesaplanabilir.

  • Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Şehremini Mah, Ayık Fırın Sk. No:2
    Fatih/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0212 812 61 94
  •   0507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org

Hak Enerji yerden ısıtma sistemleri sektörünün lider firmasıdır. yerden ısıtma borusu , yerden ısıtma straforu, yerden ısıtma kollektörü , yerden ısıtma oda termostatı gibi birçok malzemeyi firmamızdan alabilirsiniz. Alanında en fazla Yerden ısıtma uygulaması yapan firmayız. Fırsat; ücretsiz projelendirme hizmeti için Hemen Arayın. www.yerdenisitma.org Hak Enerji mülküdür. www.hakenerji.com.tr