Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri

 Ana sayfa > Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri


Yerden Isıtma

Isınma, insan vücudunun özellikle soğuk hava ile karşılaştığı andan itibaren en temel ihtiyaçlarından biri haline gelmektedir. Bu durumda da insanoğlu ihtiyaçlarını karşılamak için model sistemler veya geleneksel sistemler ile ısınma yöntemlerini kullanmaktadır. Bu noktada seçilen geleneksel yöntemlerde odun veya kömür sobaları gibi yöntemler bulunurken, modern sistemlerde ise kalorifer veya yerden ısıtma sistemleri gibi yöntemler bulunmaktadır. 

Günümüzde modern sistemler olarak görülen yerden ısıtma sistemleri ile yaşam ve çalışma alanlarında ısınmanın elde edilebilmesi açısından HAKENERJİ firması olarak çok uzun yıllardır size nitelikli bir yapı ile hizmet veriyoruz. Firmamız yaklaşık 30 yıl önce HAKENERJİ iştiraki ile kurulmuş bir yapı olarak, elektrikli ve sulu yerden ısıtma sistemlerinde tüketici pazarında yerini almayı başarmıştır. 

Firmamız kurulduğu günden itibaren binlerce müşterimiz için konutlarda ve çalışma alanlarında yerden ısıtma sistemleri açısından hizmetler vermiştir. Bu hizmetlerin verilmesi sırasında her zaman teknolojik gelişmeler ve yeni geliştirilen kaliteli ekipmanlar kullanılarak, daha uygun fiyatlı ve daha konforlu sistemler sunulmaktadır. Özellikle yeni teknolojiler bağlamında akıllı ev sistemleri ile entegre şekilde çalışabilen elektrikli yerden ısıtma ve sulu yerden ısıtma sistemleri konusunda da her zaman en iyi hizmetin verilmesi hedeflenmektedir.HAKENERJİ Hizmet Çerçevesi

HAKENERJİ hizmet çerçevesi içerisinde temel olarak sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile birlikte ev ısıtma sistemleri gibi kategoriler bulunmaktadır. Bu hizmet kategorilerini uyguladığımız noktalar kapsamında da bağımsız konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ibadethaneler ve hamamlar gibi birçok yapı yer almaktadır. Bu yapılarda yerden ısıtma sistemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızın geniş ve uzman kadrosu tesisat ve mekanik işlemler konusunda sizlere teknik hizmetler sunmaktadır.

Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da altyapı konusunda birçok farklı konut ve çalışma alanında ısıtma altyapısı için sağlıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sunduğumuz güvence ile birlikte bugün önemli kurumlar ile bağlantılı şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde de yerden ısıtma ve altyapı hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz. Bu çerçevede sağlanan bu koordinasyon sayesinde okul, yurt ve sanat merkezi gibi birçok yapıda firmamız tarafından mekanik işler üstlenilmiştir. HAKENERJİ Her Zaman Yanınızda

Merkezi İstanbul'da bulunan firmamız, bugün İstanbul'un Fatih ilçesinde Avrupa Yakası açısından kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Ayrıca Anadolu Yakası'nda da Üsküdar ilçesinde yer alan şubemiz sayesinde popüler olarak yerden ısıtma sistemleri, alttan ısıtma, zemin ısıtma ve altyapı ısıtma sistemleri konusunda hizmetler talep edilebilir. 

Firmamızın verdiği hizmetlerde güvenceli bir şekilde sunduğu markalar arasında da Rehau, Vatanpor, Danfoss ve Wavin Pilsa gibi güvenilir markalar bulunmaktadır. Bu markalar tarafından sunulan yerden ısıtma sistemleri tercih edilirken, yine markalar tarafından sunulan ek ürünler ve ekipmanlar da kullanıma sunulmaktadır.

Hizmet çerçevesi içerisinde sadece yerden ısıtma sistemlerinin uygulanması değil aynı zamanda bu hizmetlerde hem ürün satış bayi hem de servis konusunda destek hizmetleri sağlıyoruz. Yani evlerinizde bulunan yerden ısıtma sistemlerinde gereken servis hizmetlerini de firmamızdan talep edebilirsiniz. İhtiyaç noktasında bahsedilen tüm markalar üzerinden uygulanmış sulu veya elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde gereken tüm yedek parçaları ve ek ürünleri firmamız üzerinden talep edebilirsiniz.

HAKENERJİ sahip olduğu kurumsal yapısı ile birlikte bugün 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize en güvenilir sistemi sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç çerçevesinde de elimizden gelen en yüksek çabayı göstererek, hem global anlamda hem de yerel anlamda süregelen gelişmeleri takip etmeyi ve sizlere sunmayı garanti ediyoruz.

  • Yerden Isıtma istanbul Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Demirciler Sitesi 3. Yl No:45 Seyitnizam, 34015
    Zeytinburnu/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0212 812 61 94
  •   0507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org

Hak Enerji yerden ısıtma sistemleri sektörünün lider firmasıdır. yerden ısıtma borusu , yerden ısıtma straforu, yerden ısıtma kollektörü , yerden ısıtma oda termostatı gibi birçok malzemeyi firmamızdan alabilirsiniz. Alanında en fazla Yerden ısıtma uygulaması yapan firmayız. Fırsat; ücretsiz projelendirme hizmeti için Hemen Arayın. www.yerdenisitma.org Hak Enerji mülküdür. www.hakenerji.com.tr