Yerden Isıtma Sistemleri

  Ana sayfa > Hizmetler > Yerden Isıtma Sistemleri
Yerden Isıtma
İnsan metabolizmasının fizyolojik ve psikolojik olarak her zaman ihtiyaç duyduğu maddi ve manevi kaynaklar yer almaktadır. Bu kaynaklar içerisinde fizyolojik etkileri oluşturan noktalara bakıldığında, özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde soğuk havaya karşı ısınma ihtiyacı en temel ihtiyaçlardan birisidir. Bu noktada insanlar geçmiş dönemlerde soba ve ateşten faydalanırken, bugün yerden ısıtma gibi modern sistemlerden yararlanmayı tercih etmiştir.

Modern ve konforlu bir ısıtma mantığı oluşturan zemin ısıtma iki farklı yöntem ile birlikte sulu veya elektrikli kullanım sayesinde tercih edilebilir. Bu tercihlerden herhangi biri sayesinde yaşam alanlarında eski dönemlerde kullanılan klasik kalorifer, soba, klima veya ısı pompası gibi ısınma sistemlerine göre daha popüler ve ideal bir tercih yapılabilir.

Yerden Isıtma Nasıl Sağlanır?
Modern bir tercih olarak yerden ısıtma zemin üzerinde döşenmiş ısıtma tesisatı ile ısının zeminden başlayarak yukarıya doğru ulaşması sistemini oluşturmaktadır. Bu ısıtma sistemi, firmamız tarafından bugün konutlarda ve çalışma alanlarında uygulanırken, ısı kaybını en düşük noktaya ulaştıran ve ideal bir dağıtım oluşturan bir yapı elde edilmesi sağlanmaktadır.

Zemin ısıtma çok eski zamanlardan günümüze aktarılmış bir ısıtma sistemi olmasa da ülkemizde yine de uzun yıllardır firmamız sayesinde elde edilen bir sistem olmayı başarmıştır. Yerdenisitma.org özellikle rehau yerden ısıtma sistemlerini bugün Türkiye'nin birçok farklı kentinde İstanbul başta olmak üzere sunmaktadır.

Birçok önemli markanın bayisi olması vasıtasıyla firmamız, rehau yerden ısıtma İstanbul konumunda da bulunarak özellikle sulu ısıtma sistemleri açısından hizmetler vermektedir. Bugün kapsamlı bir şekilde binlerce farklı yerleşim alanında ve çalışma alanında bu sistemler ile birlikte aynı zamanda elektrikli sistemler veya kısmen daha az tercih edilse de karbonik folyolu sistemler gibi çeşitler de bulunmaktadır.

Tercih edilen bu sistemlerden herhangi birisi Yerdenisitma.org üzerinden talep edildiğinde, zeminde öncelikle bir izolasyon döşemesi sonrasında üzerinde sistemin türüne göre ısıtma boruları veya ısıtma kabloları döşemesi gerçekleştirilir. Daha sonrasında diğer ekipmanlar ve ısıtma sistemine bağlantı ile birlikte alttan ısıtma uygulaması tamamlanarak, yapı içerisinde konforlu bir sonuç elde edilir. Sistem ortalama 40-50 santigrat derece ılık su bağlantısı veya elektrik kablosunun yaydığı enerji ile birlikte zemin ısıtma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirir.

Sağlığınız İçin İdeal Yerden Isıtma Sistemleri
 Firmamız tarafından bugün hem yaşam hem çalışma alanlarında uygulanan alttan ısıtma insan sağlığı için en ideal ve konforlu ısıtma sistemi olarak görülmektedir. Bu sistem bahsedildiği şekilde birçok farklı alanda uygulanırken, enerji bağlamında da güneş enerjisi, doğal gaz, katı veya sıvı yakıt kullanan enerji kaynakları ile bağlantılı şekilde kullanılabilir.

Günümüzde ideal bir şekilde alttan ısıtma İstanbul sistemlerini kullanan birçok farklı yapıda özellikle daha önce yer alan kömürlü veya doğalgazlı kalorifer sistemlerinin yerine bu sistem tercih edilmektedir. Ayrıca elektrikli olarak kurulan yerden ısıtma sistemlerinde de elektrik enerjisinin kullanımı ile ısı enerjisi elde edilmektedir.

İdeal yapısı ile birlikte zemin ısıtma İstanbul ısıyı alana doğru şekilde ulaştırdığı için hızlı ve sağlıklı ısıtmayı aynı zamanda da tasarrufu ve konforu sağlar. Özellikle firmamız güvencesinde sunulan rehau yerden ısıtma sistemleri, sulu kullanım yapısı ile birlikte kalorifer petekleri veya klima gibi hantal eşyaların bulunmadığı bir ortamda dekorasyon açısından da size büyük katkılar sağlar.

Yaşam alanlarınızda veya çalışma alanlarınızda rehau yerden ısıtma İstanbul çalışmalarını talep ettiğinizde, tek bir telefon sayesinde firmanız ile görüşebilir ve tüm zeminler için uygun olan bu çalışmayı siz de tercih edebilirsiniz. İnsan sağlığı ile birebir uyumlu olan bu kontrollü ısınma sistemi; oda termostatları, otomasyon ve termostatik vanalar vasıtasıyla tam kontrollü şekilde güçlü bir ısınma oluşturur. Bu nedenle alttan ısıtma İstanbul çalışmaları parke, halı döşenmiş zeminler veya mermer zeminler gibi her zemin altında kullanılabilir.

Yerden Isıtma Otomasyonu
Son yıllarda yerden ısıtma sistemlerinde sağlanan en önemli avantajlarından birisi de otomasyon sistemi ile daha konforlu ve tasarruflu bir sistem kullanımının elde edilmesidir. Bu modüler ve modern sistemler içerisinde kontrollü ısınmayı oluşturmak açısından özel bir otomasyon sistemi geliştirilmiştir ve bu sistem farklı markalarda uygulanabilir bir yapıya sahiptir.

Alttan ısıtma uygulamalarında otomasyon sisteminin kullanılması için genellikle konut veya çalışma alanı içerisindeki her bölüme döşenmiş olan ısıtma sisteminin tek bir noktada bağlanması ve ardından ısıtma kaynağına bağlı hale gelmesi gerekir. Sonrasında örnek olarak konutlarda her oda içerisinde otomasyon sistemi için ayrı bir cihaz kullanılır ve bu odaların her birinde sıcaklıklar ayrı ayrı kontrol edilebilir.

Otomasyon sistemlerinin bugünkü en büyük artılarından birisi, uzaktan kontrol sayesinde ısıtmanın daha sağlıklı bir hale getirilmesidir. Çünkü rehau yerden ısıtma gibi sistemlerde sunulan oda termostatları, kablosuz kullanım ve akıllı telefon üzerinden mobil kontrol gibi imkanlar sağlamaktadır. Bu otomasyon uygulamaları bilhassa sulu sistemlerde daha faydalı ve pratik bir kullanım oluşturmaktadır.

Yerdenisitma.org olarak sunduğumuz Rehau, Danfoss veya Wavin Pilsa gibi yerden ısıtma sistemlerinde oda termostatlarını kullanmayı her zaman tercih ediyoruz. Farklı markalardan seçilmiş olan bu termostat ürünleri, daha uygun bütçeli bir şekilde yani tasarruflu olarak ısıtma avantajı sağlıyor. Servis hizmetlerini ve kurulum hizmetlerini gerçekleştiren personellerimiz, kurulum sırasında sizler için termostat kullanımı ayarlarını gerçekleştirecek, sonraki süreçlerde de kullanımı nasıl sağlayacağınızı anlatan bir sunum gerçekleştirecektir.

Garantili Yerden Isıtma
   Firmamız tarafından sizler için sunulan hizmetlerde en önemli ayrıntılardan birisi zemin ısıtma İstanbul sistemlerinde garanti imkanının elde edilmesidir. Çünkü firmamız farklı markalarda gerçekleştirdiği uygulamalarda aynı zamanda sonraki süreçlerde de özel servis ve bayi işletmesi olarak hizmet vermektedir. Bu bağlamda da her zaman zemin ısıtma sistemi içerisinde bulunan tüm parçaların onarımlarının yapılması, yedek parça değişimlerinin gerçekleştirilmesi ve çalışan bir sistemin sürekli hale getirilmesi için firmamızdan hizmet alınabilir.

Yılın 365 günü alttan ısıtma İstanbul sistemlerinde karşılaştığınız sorunların çözümüne elde edebilmek açısından tek bir telefon sayesinde firmamızdan servis hizmetleri talep edebilirsiniz. Bu konuda mutlak olarak uygulamayı firmamızın gerçekleştirmiş olması zorunluluğu bulunmadan, alttan ısıtma sistemlerinde yaşanan sorunlar için bahsedilen ideal ve konforlu markalar sayesinde bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetler sağlanabilir.

Yerden Isıtma Fiyatları
Temel kullanım mantığı ile birlikte ister doğalgaz yani kombi bağlantısı ile ister kömürlü kalorifer bağlantısı ile bugün yerden ısıtma sistemlerini kullanmak mümkündür. Bu konuda da isterseniz yapı inşaatı isterseniz sonraki süreçlerde konut veya işletmelerde alttan ısıtma uygulaması talebi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede firmamız istediğiniz zamanda garantili, uzun ömürlü ve tam konforlu bir uygulama gerçekleştirecektir.

Her geçen gün daha fazla yaygın bir hale gelen zemin ısıtma İstanbul sistemleri, doğal gaz veya katı yakıt kullanımında yüksek bir tasarruf oluşturduğu için de özellikle kış aylarının en sert geçtiği bölgelerde tercih edilmektedir. Firmamız tarafından sağlanan rehau yerden ısıtma İstanbul hizmetleri gibi tüm hizmetler İzmir, Ankara, Bursa veya Yalova gibi birçok farklı kentte de gerçekleştirilmektedir.

Yerdenisitma.org olarak sizler için gerçekleştirdiğimiz zemin ısıtma sistemlerinde hangi marka seçilmiş olursa olsun hem tüm uygulama hem de kullanılan parçalar açısından en uygun fiyat garantisini sağlıyoruz. Bu konuda temel amacımız, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygun fiyat politikası ile hizmet vermektir. Yüksek hizmet kalitemiz karşısında sizin için sunulan uygun fiyat avantajı ile birlikte bugün tecrübeli bir kadrodan hizmeti almak için sulu veya elektrikli alttan ısıtma İstanbul hizmetlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.  • Yerden Isıtma Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri Hak Enerji

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Şehremini Mah, Ayık Fırın Sk. No:2
    Fatih/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   0216 999 44 94
  •   0507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org