Danfoss Malzeme

  Ana sayfa > Danfoss > Danfoss Malzeme
                             
   SATIN ALMAK İÇİN N11 RESMİ MAĞAZAMIZI GÜVENLE ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ 


Danfoss Yerden Isıtma Borusu
Danfoss Yerden Isıtma Borusu

Danfoss Yerden Isıtma Straforu
Danfoss Yerden Isıtma Straforu

Danfoss Yerden Isıtma Kollektörü
Danfoss Yerden Isıtma Kollektörü 

Danfoss Oda Termostatı
Danfoss Oda Termostatı

Danfoss Termostatik Vana
Danfoss Termostatik Vana

Danfoss Kontrol Paneli
Danfoss Kontrol Paneli 

Danfoss Sabit Değer Ayar Seti
Danfoss Sabit Değer Ayar Seti

Danfoss Bağlantı Rekoru
Danfoss Bağlantı Rekoru

Danfoss Şap Katkı Maddesi
Danfoss Şap Katkı Maddesi

Danfoss Kenar İzolasyon Bandı
Danfoss Kenar İzolasyon Bandı

Danfoss Malzeme
80 yılın üzerinde dev bir tecrübe ile birlikte ısıtma sistemleri ve tesisat ürünleri konusunda uzmanlık elde etmiş bir marka olan Danfoss, yerden ısıtma sistemleri konusunda da uzmanlığını kanıtlayarak hem Avrupa hem Türkiye'de kabul edilir bir yapı elde etmiştir. Kullanıcısına her zaman değer veren ve tüm deneyimini profesyonel şekilde aktaran bu marka, Danfoss malzeme seçenekleri sayesinde yerden ısıtma sistemleri içerisinde sorunsuz ve pratik kullanım ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Firmamız markanın sahip olduğu bu anlayışı kabul etmekle birlikte en üst seviyede enerji tasarrufu sağlayan bu sulu yerden ısıtma sistemlerinde kurulum ve işleyişi en pratik şekilde sizlere sunmaktadır. Bu hizmet sunumu içerisinde de yapılan uygulamanın her noktası Danfoss ürünler ile desteklenerek, mutlak bir şekilde güvenceli ve garantili bir sistem sağlanmaktadır. 

Danfoss markası zemin altı ısıtma sistemlerinin geliştirilmesi için Danimarka'nın Vejle kentinde profesyonel bir test merkezi kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu merkez sayesinde ısıtma sistemi içerisinde kullanılacak her parça ve özellikle otomasyon sistemi ayrı ayrı test edilerek, tamamen sorunsuz ve herkesin kolaylıkla kullanılabileceği pratik bir yapıya kavuşturulmuştur. Bu sayede yerden ısıtma borularından otomasyon sistemlerine kadar tüm Danfoss malzeme parçaları eksiksiz bir profesyonelliğe sahiptir.

Danfoss Malzeme Listesi Nasıl Oluşturulur?
Tam kapsamlı bir sulu yerden ısıtma sistemi elde edilmesi için öncelikle bir proje hazırlığı yapılırken, sonrasında kullanılacak tüm Danfoss ürünler bir liste halinde temin edilerek uygulamaya geçilir. Bu bağlamda yerden ısıtma sisteminin en önemli parçalarını oluşturan temel Danfoss ürünler arasında öncelikli olarak yerden ısıtma boruları, yerden ısıtma straforu, kollektörler, termostatlar, aktüatörler ve kontrol panelleri yer almaktadır.

Aslında bir profesyonel sulu yerden ısıtma sistemi kurulması için sistemin tamamlayıcısı olarak birçok farklı ek parçaya ihtiyaç duyulur. Yani temel parçaları sayılan Danfoss malzeme listesi dışında birçok küçük ve ek parça ile birlikte bu mekanizma sorunsuz ve eksiksiz bir eksiksiz bir hale gelir. Örneğin, nikelajlı kaplaması ile birlikte boru bağlantı rekorları, kompakt karışım devresi yani sabit değer ayar setleri, dokunmatik kontrol üniteleri, kollektör dolapları, karışım devreleri, izolasyon bantları, şap katkı maddeleri, termostatik vanalar ve boru kelepçeleri gibi birçok ayrı parça ile uygulama yapılır.

Danfoss Ürün Kataloğu İçerikleri
Marka merkezi olarak bir Danimarka şirket olmakla birlikte bugün fabrikaları da Avrupa'nın birçok farklı noktasında konumlanmıştır. Bu fabrikalar tarafından üretilen Danfoss ürünler dünyanın dört bir tarafına bayiler aracılığı ile ulaştırılır ve satışa sunulur. Türkiye'de bu aracılık hizmetlerini gerçekleştiren firmamız Danfoss bayi olarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi kentlerde yer alırken, aranan tüm ürünleri kataloglar içerisinde güncel olarak en yeni teknolojiler ile sunmaktadır.

Danfoss markası teknolojik gelişime ve yeniliğe en fazla önem veren markalardan biri olmakla birlikte bir sulu bir yerden ısıtma sistemi içerisinde kullanılan en küçük parçadan en büyük parçaya her üründe sürekli gelişim sağlamaktadır. Bu nedenle yıllar içerisinde belirli periyotlar ile güncellenen Danfoss ürün kataloğu bayilere ulaştırılarak en yeni ürünler kullanıma sunulmaktadır.

Sunulan yeni ürünler ile birlikte ithal olarak Türkiye'ye gelen bu ürünlerde fiyatlarda da belirli değişimler yaşanmaktadır. Bu nedenle de her yeni katalog ile birlikte güncel bir Danfoss fiyat listesi elde edilirken, fiyat listesinde ki tüm birim rakamlar Euro bazlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca Danfoss malzeme listesi içerisindeki her parça farklı bir birime sahip olarak kimi zaman metre kimi zaman adet kimi zaman paket olarak temin edilirken, her ürün kendi birimiyle fiyatlandırılmakta ve bu bazda kullanımı veya satışı yapılmaktadır. 


  • Yerden Isıtma Alttan Isıtma Zemin Isıtma Sistemleri Hak Enerji

  •   Avrupa Yakası Adresimiz: Şehremini Mah, Ayık Fırın Sk. No:2
    Fatih/İSTANBUL
  •   Anadolu Yakası Adresimiz: Dumlupınar Mh. Özen Sk A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence
    Kadıköy/İSTANBUL
  •   +90 507 261 00 00
  •   info@yerdenisitma.org